Radni Rady Miejskiej


Włodziemierz Biniaś

Radny z okręgu wyborczego nr 8

Sołectwa: Dębowina, Opolnica

wbinias@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Kamila Blechinger

Radna z okręgu wyborczego nr 5

Miasto Bardo: ulice: Rynek, 1 Maja,
Męki Pańskiej, Kwiatowa,
Spacerowa, Zielona

kblechinger@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Andrzej Czepieruk

Radny z okręgu wyborczego nr 15

Sołectwo: Grochowa

aczepieruk@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Danuta Gurdak

Radna z okręgu wyborczego nr 14

Sołectwo: Brzeźnica 48-50 i 51-102

dgurdak@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Tomasz Janik

Radny z okręgu wyborczego nr 7

Miasto Bardo:

ulice: Cmentarna, Leśna,

Jagiellońska od Nr 9 do końca,
Tadeusza Kościuszki

tjanik@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Andrzej Kardaś

Radny z okręgu wyborczego nr 4

Miasto Bardo: ulice: Główna 25-59,

Plac Wolności, Noworudzka

akardas@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Piotr Piątkiewicz

Radny z okręgu wyborczego nr 13

Sołectwo Brzeźnica 1-47, 50a,
103 do końca

ppiatkiewicz@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Dariusz Prostko

Radny z okręgu wyborczego nr 10

Sołectwa: Przyłęk ulice: Główna 34-80
parzyste i od 51 do końca, Kamieniecka

dprostko@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Barbara Strzelec

Radna z okręgu wyborczego nr 1

Miasto Bardo:

Ul. Polna 3-11 nieparzyste,

12-15F, 25, Słoneczna

bstrzelec@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.

 

   
 

Jarosław Synowiecki

Radny z okręgu wyborczego nr 9

Sołectwa: Janowiec,
Przyłęk ulice: Fabryczna, Główna
1-33 i 37-49 nieparzyste

jsynowiecki@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Dariusz Szewczyk

Radny z okręgu wyborczego nr 6

Miasto Bardo: ulice: Główna od nr 60
do końca, Adama Mickiewicza,
Jagiellońska 1-8, Fabryczna

dszewczyk@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Janina Antunes Milhano

Radna z okręgu wyborczego nr 11

Sołectwa: Dzbanów, Laskówka

jtelenga@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
 

Kamil Witek

Radny z okręgu wyborczego nr 2

Miasto Bardo: ulice: Chabrowa,
Ogrodowa, Grunwaldzka,
Kolejowa, Plac Kasztelański,
Polna 1-2, 4-10 parzyste
od 16 do końca

kwitek@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.

Henryk Wołoszyn

Radny z okręgu wyborczego nr 12

Sołectwo: Potworów

hwoloszyn@bardo.pl

 

Alternatywny tekst z opisem obrazu.

Łukasz Zieliński

Radny z okręgu wyborczego nr 3

Miasto Bardo:

ulice: Krakowska, Skalna,
Główna 2-24

lzielinski@bardo.pl

Alternatywny tekst z opisem obrazu.
Informacja wytworzona przez:
Marta Ptasińska
email: mptasinska@bardo.pl
, w dniu:  23‑09‑2011 12:32:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Damian Bieńko
email: dbienko@bardo.pl tel.:74 8 171 478 wew. 73 fax: 74 8 171 424
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
29‑12‑2015 10:55:46
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive